Медичне обладнання

Сьогодні медицина досягла великих успіхів у наданні якісних медичних послуг. Якість медичного обслуговування, як у приватних так і в державних медичних закладах залежить не лише від професійності лікарів та компетентності персоналу, а також  важливу роль відіграє медичне обладнання. Завдяки досвіду лікарів та їх знанням сучасної медицини у вдалому поєднані з новітнім устаткуванням, технікою та апаратами, послуги клінік стають кращими та безпечнішими.

Міжнародна компанія ТОВ «Інкос Лайн» пропонує медичне устаткування найкращих  закордонних виробників. Медичне обладнання – це набір специфічного технічного обладнання, що призначене для діагностування, проведення профілактичних заходів, лікування та реабілітації пацієнтів з різними потребами.

Для кожної медустанови важливо вчасно і вірно встановити діагноз, щоб надати відповідне лікування та врятувати життя пацієнту. Тому при виборі необхідних апаратів, приладдя для діагностики та лікування варто обирати надійну та перевірену техніку сучасних виробників за новітніми розробками.  Компанія  ТОВ «Інкос Лайн» має чималий досвід у  імпортуванні медобладнання, яке відповідає усім вимогам та стандартам є безпечним та якісним. Ми постійно працюємо над вдосконаленням вимог клієнтів та  розширюємо асортимент закордонних виробників, щоб задовільнити потреби сучасної медицини, а пацієнтам отримувати якісну та швидку допомогу.

Сучасна медицина поділяє усю техніку на декілька категорій, в залежності від їх функціонального призначення:

 1. Медичні пристрої;
 2. Медичні інструменти;
 3. Апарати;
 4. Медичне обладнання;
 5. Медичні речовини.

За чималий період співпраці із медустановами нам вдалось зрозуміти потреби сучасного лікування, вивчити наявний асортимент медобладнання та обрати найкраще, щоб представити своїм партнерам. У нашому каталозі  ви знайдете необхідні для вашої клініки, лікарні пристрої, апарати та інші медичні інструменти та препарати, які гарантують надійність, безпеку та якість у користуванні.

Магазин медичного обладнання ТОВ «Інкос Лайн»

Магазин представляє широкий спектр товарів, які допоможуть у виготовлені додаткового кисню, якого потребують пацієнти. Наявні товари відповідають вимогам та стандартам сучасної медицини, яка не стоїть на місці, тому ми постійно теж тримаємо руку на пульсі разом із нею.

Для нас важливо, щоб наші партнери купували високоякісне обладнання, за вигідними цінами та гарними умовами співпраці. ТОВ «Інкос Лайн» постійно розширює добір товарів, які відрізняються якістю, термінами використання, надійністю, безпечністю та точністю для вимірювання чи діагностики організму людини.

Команда фахівців, завдяки постійному аналізу ринку медичного обладнання, завчасно вдосконалює асортимент відповідно до цільового призначення медичного устаткування. Через інтернет-магазин можна замовити будь-який товар, представлений у каталозі, доставляємо по всій території України.

Зручність співпраці із нами полягає і в обслуговуванні даної апаратури. Усе медичне обладнання вартує досить дорого та є високотехнологічними пристроями, тому потребує професійного та надійного обслуговування, яке компанія ТОВ «Інкос Лайн» теж гарантує.

Також запропонований асортимент медичного обладнання є зареєстрованим та має відповідні сертифікати якості, у нас наявні усі відповідні документи для продажу імпортних апаратів. Працюємо прозоро, відповідно до вимог та законів України.

Медичне обладнання за ціною виробника

Щоб купити медичне діагностичне обладнання, медичне лабораторне устаткування чи інші медичні прилади та речовини для клініки, лікарні чи будь-якої іншої медичної установи, варто зв’язатись із нашими  менеджерами, які допоможуть обрати необхідне устаткування, відповідного призначення за ціною  виробника.

Ми пропонуємо медичне обладнання від провідних європейських виробників. Компанія ТОВ «Інкос Лайн» – це сертифікований продавець медичного обладнання, тому пропонуємо вигіднішу конкурентну ціну, можливі акції та знижки. Для незмінних клієнтів у нас діє програма лояльності, яка спрямована, щоб задовільнити потреби покупця.

Купити медичне обладнання від компанії ТОВ «Інкос Лайн» – означає одержати високоякісне технологічне медичне устаткування, повний сервіс та гарантію використання. Співпраця із нами – це надійність та впевненість.

Медичне устаткування: види і призначення

Однією з важливих переваг у лікуванні пацієнтів – це використання сертифікованого медичного обладнання нового покоління, що дає можливість провести  діагностику на високоточному рівні та виявити захворювання на його початках.

Медичне обладнання в Україні ви можете купити за вигідною ціною у нас, як у імпортера, компанії «Інкос Лайн». У магазині та на сайті компанії «Інкос Лайн» представлена інформація медичного обладнання по призначенню:

 • Реанімаційне, для підтримки життєдіяльності організму. Потребує точного та новітнього устаткування, оскільки від цього залежить життя людини. Сьогодні, особливо затребуваними є наркозно-дихальні апарати та ШВЛ апарати, які допомагають швидко відновити дихальну синхронізацію і прискорити одужання пацієнта. Також у нас є прилади для штучного сприйняття кровообігу, для хворих, що лежать та інші.  У нас можна придбати  необхідне обладнання з урахуванням вікової категорії пацієнта, його статті та вимог організму та особливу увагу потрібно приділити в період вагітності.
 • Для діагностування, УЗД-апарати. Ця група включає пристрої для УЗД, рентгенівського обстеження, відповідні системи для тестування та інші відповідні установки . Ми пропонуємо високоточні апарати нового покоління, які допоможуть провести діагностику та вчасно виявити захворювання, тобто на його ранніх проявах.
 • Хірургічне обладнання. У нас наявний широкий асортимент приладів для проведення операцій різної складності, ендохірургічні комплекси, апарати для аспірації, а також хірургічні столи.
 • Фізіотерапевтичне обладнання потрібне для проведення медичним персоналом комплексної терапії: електрофорезу, електроімпульсного масажу, інгалятори, ультразвукову терапію, магнітотерапію та інших видів процедур.
 • Апарати моніторингу є найбільш популярними та необхідними в будь-яких медичних закладах, оскільки призначені для визначення кров’яного тиску, складу крові та інших показників, ЕКГ-апарати тощо.
 • Лабораторне обладнання сучасного виробництва, дає можливість точно та швидко провести усі необхідні дослідження організму людини. Сюди належать апарати для проведення біохімічних аналізів крові, сечі, для визначення гемоглобіну, глюкози тощо. Компанія продає тільки сертифіковані апарати та витратні матеріали вищої якості за розумними цінами.
 • Неонтологічне обладнання, в тому числі і меблі, які призначені для вчасної діагностики дитини в лоні матері, новонароджених дітей та їх виходжування, при будь-яких захворюваннях.
 • Матеріали та апарати для стерилізації. Таке обладнання необхідне для знищення та захисту від патогенної мікрофлори на інструментах, палатах тощо. У нас наявні УФ-випромінювачі, термошафи та інші прилади.
 • Обладнання для безпечного транспортування. Для перевезення пацієнта потрібно мати відповідне устаткування. У нас є наявні носилки, каталки, спеціальні пристрої для підйому важкохворих, лежачих пацієнтів. Усе обладнання високої якості, з відповідних матеріалів.

Компанія ТОВ «Інкос Лайн» пропонує купити медичне обладнання у Києві чи будь-якому куточку України, адже ми працюємо для покращення обслуговування пацієнтів у медичних установах.

Медичне обладнання: головні особливості і характеристики

Будь-яка лікарня чи клініка, щоб надати якісні послуги, повинна мати якісне медичне устаткування відповідно до його призначення. Наша компанія ТОВ «Інкос Лайн» проводить торгівлю медичним устаткування для усіх напрямків медицини.

Усі прилади для діагностики, моніторингу стану здоров’я та лікування захворювання, а також програмне забезпечення, що використовується у роботі апаратів, мають мати відповідне маркування, містити чітку інструкцію для використання, особливо, якщо він застосовується пацієнтом самостійно.

Застосування медичного обладнання

Медичне обладнання нашої компанії широко використовується у:

 • Лікарнях
 • Поліклініках
 • Лабораторіях
 • Санаторіях
 • Профілакторіях
 • Приватних клініках

Як замовити медичне обладнання компанії «Інкос Лайн»?

Зробити замовлення у нас не потребує затрат часу та виїзду. Оформити заявку можна:

 1. Зателефонувати за контактними номерами компанії.
 2. Надіслати лист на e-mail.
 3. Скористатись месенджерами, що вказані на сайті.
 4. Завітати у магазин особисто, та обрати відповідний товар.

Щоб купити медобладнання, зверніться до нас зручним для вас способом і ми обов’язково відгукнемось на ваш запит. На зв’язку із вами завжди наші досвідчені консультанти, які допоможуть у виборі обладнання.

Чому варто обрати компанію «Інкос Лайн»?

Ми є міжнародна організація-імпортер та виробник медичного обладнання, засобів захисту від Covid-19. Працюємо не лише на теренах України, але і поза її межами: Німеччина та США, наші представництва є у регіонах нашої країни і ми на цьому не зупиняємось. Виконуємо складність будь-якого проекту, маємо чимало позитивних відгуків, від наших партнерів.  Будь-які запити наших клієнтів виконуємо в найкоротші терміни, розвиваємо усі напрямки діяльності.

Переваги співпраці з ТОВ «Інкос Лайн»:

 • Краща ціна на медичне обладнання, оскільки працюємо без посередників.
 • Гарантія якості та надійності, весь товар сертифікований, має відповідні документи для використання на території нашої держави.
 • Професійний підхід менеджерів у виборі устаткування, кваліфікована допомога та підтримка.
 • При необхідності спеціаліст налаштує техніку та проведе необхідне навчання для вашого персоналу.
 • Діючі знижки та акції для постійних та нових партнерів.
 • Гарантійні зобов’язання виробника на усі представлені у магазині моделі.

До нас звертаються, нас рекомендують, з нами співпрацюють, оскільки у нас гарні умови для партнерства, конкурентні ціни та високий рівень обслуговування. Особливості співпраці полягають у нашому вмінні бачити потреби сучасності, шукати надійних виробників, створювати найкращі умови купівлі. За роботу компанії говорять наші результати та відгуки клієнтів.

Купити медичне обладнання в Україні

Для своїх постійних та нових клієнтів пропонуємо переглянути каталог із обладнанням та визначитись із вбором. Якісне та практичне устаткування для медичних закладів різного призначення, кабінетів лікарів та медичного персоналу, наявний високоякісний розхідний матеріал.

Купити необхідне медичне обладнання у Львові, Івано-Франківську, Рівному, Києві можете у нас на сайті.  Ми дбаємо не лишень про продажі медичного обладнання, метою нашої роботи є –  здоров’я людини та надання якісних послуг з лікування хвороби.

 

FAQ

Що входить до медичного обладнання?

Пропонуємо медобладнання для: лабораторних досліджень, кисневої терапії  та фізіотерапії, реабілітації, досліджень різного характеру, кардіології, хірургії тощо. Також у нас наявні товари для усіх охочих покупців: інвалідні візки, милиці, тростини, ортопедичні подушки та матраци та інші необхідні товари.

Яка ціна на медобладнання в Україні?

Цінова політика на усе устаткування медичного напрямку залежить від якості та обраного бренду. Ми здійснюємо торгівлю лише сертифікованими виробами, які характеризуються надійністю, функціональністю, зручністю у користуванні. Також відповідають міжнародним стандартам. Ми виробники та імпортери без посередників, пропонуємо конкурентну вартість усього обладнання.

Де купити медичне обладнання в Україні?

На ринку України представлені безліч компаній, які здійснюють продаж медичних товарів. Але, щоб купити якісну та надійну техніку, потрібно звернутись до професіоналів даного напрямку. Компанія «Інкос Лайн», на ринку з 2014 року, зуміла завоювати довіру клієнтів та авторитет між колегами. Пропонуємо та рекомендуємо придбати у нас якісне, сертифіковане устаткування, з постійною нашою підтримкою. Купити медичне обладнання в Україні можна в ТОВ «Інкос Лайн».