Кисневі станції

У лікарнях різного типу, санаторіях та інших медичних закладах киснева станція є обов’язковою, особливо в умовах швидкого розвитку пандемії.  Це сприяє ефективному та вчасному  лікуванні пацієнта, наданню швидкої допомоги органам дихання,  серцево-судинної системи. Купити кисневі станції стало важче, коли пристрій став незамінним з появою захворювання COVID-19, відповідно зросли потреби у додатковому кисні в закладах лікування.

Високопродуктивні, практичні, але при цьому портативні кисневі станції працюють при невисокому рівні тиску, гарантують безпеку при їх використанні. Також, широко використовують їх у хімічній, фармацевтичній промисловості, парфумерній індустрії, для вирощування риб та ін. Але найгостріша проблема - нестача кисневих станцій у лікарнях, та інших закладах лікування.

Види кисневих станцій

Кисневі станції поділяють на:

 1. Стаціонарні - встановлюють на території установи чи в спеціально обладнаних приміщеннях, для добування кисню у великій кількості, заради задоволення потреби відділень медустанови.
 2. Мобільні – розміщені у блочно-модульному машинному відділені, призначенні для використання в екстрених випадках, первинної медичної допомоги;
 3. Кисневі станції – мають бустерний компресор та заправну систему, щоб заправляти використанні балони.

Киснева станція – це медичне устаткування, складається з компресора, адсорбційного та іншого обладнання, через яке добувається О2. У повітрі 25% кисню, решта інших компонентів: це азот, різного роду гази, які негативно впливають на здоров’я людини. Тому функція кисневих станцій полягає у добуванні чистого кисню, концентрація якого буде 93%, для здорового населення. 

Використання кисневих станцій

Кисневі станції застосовують у таких сферах:

 • Медицина (лікарні, шпиталі, клініки, в тому числі мобільні).
 • Промисловість (для виробництва озону, розведення риби, очищення стічних вод, зварювання та різання металу, гірничо-видобувної галузі).

На території медустанови встановлюють їх у спеціальних контейнерах, задля зменшення витрати на будівництво додаткових споруд. До хворих у палати постачання кисню відбувається через спеціальні труби та апарати.

Вимоги до кисневих станцій

Принцип роботи полягає: компресори заганяють повітря із вулиці у спеціальні резервуари, здійснюють тиск на кисневий генератор, який вміщує сорбент. Функція сорбенту - розділити кисень в одну сторону, а азот та інші компоненти повертає у повітря. Добутий кисень через розсіювач надходить у відповідне відділення лікарні, а через спеціальне медобладнання до організму хворого.

До основних вимог належить:

 • Наявність дозвільних документів: на експлуатацію, встановлення, на виконання небезпечних робіт, сертифікатів контролю якості, інструкції щодо роботи, експлуатації, перевірки, ремонту тощо.
 • Встановлювати потрібно перевірені відповідними установами, які отримали дозвіл на співпрацю із медустановами.
 • Відповідне місце для встановлення: на території лікарні, у спеціальному приміщені, що дозволяє безперешкодно видобувати та транспортувати кисень до хворого.
 • Чітко дотримуватись правил експлуатації, які прописані в інструкції, надані при облаштуванні генератора.
 • Контроль за приладами, особливо в час їх сигналу про несправність.
 • Хочемо зауважити, що кисневі станції не потребують особливих умов догляду, оскільки є автоматичними; місце має бути просто зручним і просторим, щоб без перешкод повітря поступало до установки. Також при виборі місця потрібно зважити на шум, який може заважати пацієнтам, персоналу.

Рекомендуємо купити кисневу станцію, представлену у нашому каталозі, оскільки впевнені у якості, надійності та ефективності. Ми ніколи не зупиняємось, постійно аналізуємо ринок України, задовольняємо його потреби, поповнюємо новим асортиментом свої склади, вчасно доставляємо до покупця. Гарантуємо якісне обслуговування, довготривалу співпрацю.

Киснева станція для лікарні

Стрімке поширення захворювання пандемії COVID-19, сезонних дихальних захворювань та інші хвороби вимагають, щоб на території лікарень та інших медичних установ були встановлені станції добування кисню. Саме від їх роботи залежить вчасно надана первинна допомога та збереження життя пацієнта.

Гостру потребу О2 мають:

 1. Відділення реанімації та інтенсивної терапії;
 2. Операційні та процедурні кабінети;
 3. COVID -відділення;
 4. Карети екстреної медичної допомоги;
 5. Відділення терапії та хірургії;
 6. Пологові будинки.

Компанія Інкос Лайн пропонує придбати даний пункт від найкращий виробників закордонних та українських. Для його встановлення потрібно мати відповідні документи, тому потрібно обирати продавця, який відповідально відноситься на взяті обов’язки – пройшов перевірку та отримав сертифікати.

Принцип роботи кисневих станцій

Як працює киснева станція?

Усі працюють за одним встановленим принципом, але розрізняють за продуктивністю, концентрацією та додатковими функціями.

Основний процес роботи складається із таких частин

 • Вміст блоку компресорів, завдання яких полягає у всмоктуванні повітря із вулиці, передачі його до генераторів під в тиском через систему фільтрів.
 • Системи генераторів наповнених абсорбуючим матеріалом, через який проходить очищення повітря та розподіл на кисень, інші домішки. Кисень прямує у резервуар для зберігання, а азот та інші  домішки повертаються у навколишнє середовище.
 • Резервуара-накопичувача – сюди надходить чистий добутий О2, який використовують для лікування пацієнтів. До палат підведені спеціальні труби, які транспортують кисень. Також резервуар-накопичувач тимчасово зберігає, якщо у цьому є потреба, щоб вразі терміновості не виникало проблем із його наявністю.

Киснева система оснащена пристроями: аналізаторами, які контролюють концентрацію кисню (при пониженні подають звуковий сигнал), манометрами – допомагають підтримувати та контролювати необхідний тиск. Завдяки сучасним установкам система працює автоматично. При збільшені витрат, компресори працюють потужніше до моменту, коли тиск O2 в межах норми.

Згідно ДСТУ кожна конструкція монтується системно, блоками: первинним, вторинним та резервним. Кисневий концентратор для лікувальних закладів є централізованим трубопроводом, який повинен бути облаштований згідно стандартів та зазначених  у них правил. Уся система працює безперебійно, завдяки резервному накопиченню у балонах газів чи кріогенної установки, які підключені до загальної системи. Постачання відбувається навіть при поломках станції чи відключення від електромережі.

Ціна на кисневі станції

Серед багатьох виробників та імпортерів кожний покупець обирає для своїх потреб та бюджету.  Яку ж станцію обрати: дешеву чи дорогу? Ми рекомендуємо обирати високоефективну та надійну, яка працюватиме довгий термін, потужності її задовольнятимуть потреби медустанови.

В Україні ціна кисневих станцій залежить від багатьох чинників: різних технічних характеристик установки, потужності її виробництва, марки та моделі, закордонного виробництва чи вітчизняного, додаткових функцій та операцій тощо.

Вартість, яку ми пропонуємо – одна з низьких серед конкурентів даного сегменту, оскільки ми виробники та імпортери безпосередньо від виробника. Якщо у Вас з’явились питання – зателефонуйте нашим консультантам, отримайте чітку, професійну відповідь.

Купити кисневу станцію в Українї

Міжнародна організація-імпортер Інкос Лайн пропонує купити високоефективні кисневі станції за ціною виробника для будь-яких лікувальних закладів. Працюємо добросовісно, розумію важливість постачання та встановлення якісного медичного обладнання.

Пропонуємо стаціонарні апарати, прості у користуванні, повністю автоматизовані,  не вимагають постійного контролю та керування, ефективні, оскільки  отримують кисень з атмосферного повітря у достатній кількості.

Чому варто співпрацювати із нами:

 • Вирішуємо будь-які потреби вашого закладу, підбираємо обладнання під встановлений бюджет, укомплектовуємо наявним товаром у магазині та постачаємо матеріали і техніку виробників за бажанням клієнта.
 • Фахівці компанії швидко та оперативно реагують на ваш запит, тому надають кваліфіковану відповідь у найкоротші терміни. Реалізовуємо представлені проекти максимально швидко та якісно.
 • Враховуємо усі обставини, колектив працює злагоджено, дотримуючись усіх процесів для якнайшвидшої реалізації плану.
 • Повний пакет послуг, передбачає підбір обладнання високої якості по вигідним цінам. Гарантійне і післягарантійне обслуговування експлуатації обладнання від компанії Інкос Лайн.
 • Несемо відповідальність за результат, а це робота кожного задіяного співробітника окремо та організації в цілому.
 • Усе обладнання перевірене роками на надійність та ефективність. У нас знайдете установки нового покоління розробленими за сучасними вимогами. Пропонуємо тільки високоефективні кисневі станції із якісних матеріалів.
 • Вартість обладнання конкурентна, залежить від обраної моделі, виробника, облаштування додатковими функціями тощо.
 • Реалізовуємо надважкі проекти в короткі терміни, знаходимо вихід з складних ситуацій. Ми команда, яка постійно розвивається, мислить креативно, підходить професійно до вирішення поставлених задач.

Весь товар, що імпортуємо, надходить до наших складів напряму від виробника. Продукція постійно наявна у складах, оскільки фахівці відслідковують ринок, потребу лікарень, щоб реалізувати ваш проект в найкоротші терміни.

Наш офіс знаходиться у м. Київ, працюємо по території всієї України. Тому не буде складності із співпрацею у будь-якому куточку країни. Вчасно доставимо, встановимо, навчимо, гарантуємо свою підтримку протягом періоду експлуатації.

FAQ

Головні вимоги до кисневих станцій

Мати відповідні дозвільні документи, сертифікати контролю якості, місце встановлення має бути достатньо простору, щоб безперешкодно надходило повітря.

Які функції виконує киснева станція

Основною метою є добування та постачання кисню до хворої людини, яка має потребу у цьому: легенева недостатність, інсульт, дихальні захворювання тощо. Завдяки новітнім технологія, сучасні станції мають автоматичні системи, добування О2 в необхідному обсязі, при низьких затратах.

Де купити кисневу станцію в Україні?

Продаж здійснюють виробники та офіційні дистриб’ютори. Компанія Інкос Лайн пропонує придбати якісну та ефективну станцію у лікарню чи  медичний заклад. Зателефонуйте і ми відгукнемось на ваше звернення.

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

  Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.
  Відгуки