Медичні меблі

Меблі для медичних закладів відрізняються від інших офісних меблів. Перш за все, вони повинні бути максимально зручними для пацієнтів та персоналу, при їх виборі потрібно проявити неабияку відповідальність,  обрати зручну, безпечну та надійну гарнітуру. Успіх швидкого одужання хворої людини, також залежить від почуття фізичного та психологічного  комфорту.

Медичні меблі повинні відповідати високим вимогам, оскільки несуть важливе функціональне призначення – відчуття пацієнтом турботи, гарного настрою, для швидкого одужання чи реабілітації.

Компанія ТОВ «Інкос Лайн» представляє широкий асортимент високоякісних та зручних меблів для всіх сфер медичної діяльності. Оскільки дана гарнітура призначена для користування на довгий період, тому є простою та надійною.

Купити медичні меблі

Від якісних та надійних меблів залежить ефективність роботи медустанови в цілому та її персоналу. В поєднані з досвідченим штатом, високотехнологічним устаткуванням і якісними меблями – медичні послуги надаються  на високому рівні, якісно та безпечно.

У компанії «Інкос Лайн» ви  можете обрати і купити медичні меблі: ліжка для хворих, які погано рухаються та  ведуть лежачий спосіб життя, різні шафи, стільці, столи, кушетки, тумбочки відповідного призначення, розміру тощо.

Використання медичних меблів

Встановлюють і застосовують медичні меблі у:

 1. Лікарнях
 2. Поліклініках
 3. Санаторіях
 4. Аптеках
 5. Фармацевтичних компаніях
 6. Діагностичних лабораторіях
 7. Масажних кабінетах
 8. Процедурних кабінетах тощо.

Меблі для медичних закладів

Обираючи меблі для медичних закладів, потрібно дотримуватись вимог та рекомендацій згідно законодавчих документів. Для облаштування медичних, оздоровчих чи профілактичних установ є ряд вимог, їх потрібно виконувати  виробникам та продавцям, створити комфорт та безпеку у роботі персоналу,  відвідувачів та хворих.

Вимоги до медичних меблів

Якісні медичні меблі від компанії «Інкос Лайн» відповідають таким вимогам:

 1. Безпека. Матеріали повинні бути нешкідливі, мати відповідні підтверджуючі документи з перевірками.
 2. Стійкість. Покриття повинно бути стійким до хімічних речовин, що використовуються при дезінфекції меблів.
 3. Відсутність гострих елементів. Гарнітур для кабінетів повинен бути без гострих кутів, задля уникнення поранень чи пошкодження одягу.
 4. Зручне транспортування. Будь-які медичні меблі повинні легко транспортуватись. Для цього використовують переважно коліщатка, які обладнані гальмівними системами, щоб запобігти самостійному переміщені.
 5. Витривалість. Ліжка, тумбочки, стільці, столи та інші меблі розраховані на тривале користування та навантаження, тому матеріал повинен бути міцним та надійним.
 6. Дотримання умов зберігання. Полиці мають відповідні бортики і спеціальні відділення, куди не потрапляє сонячне проміння, тумбочки і шухляди мають замок, повинні закриватися на ключ в цілях безпеки.

ТОВ «Інкос Лайн» чітко дотримується перелічених умов і вимог щодо виготовлення медичних меблів та їх продажу. Для нас важлива репутація, партнерські відносини з постійними клієнтами та залучення нових до продуктивної співпраці. Висока якість, безпека, затишок у використанні  – це кращі медичні меблі від компанії «Інкос Лайн».

Медичні меблі оптом від виробника

Ми пропонуємо широкий асортимент медичних меблів різного призначення від ексклюзивних світових виробників, з якими працюємо довгий період часу. Впевнені у своїх партнерах-виробниках тому рекомендуємо і вам купити медичні меблі – так як вони особливі, зручні у використанні, з гарантією, вітчизняного та імпортного  виробництва.

Можете купити медичні меблі оптом за вигідною ціною, яка є більш вигідною. У нас гарні умови для наших оптових покупців, зателефонуйте до менеджерів компанії, дізнайтесь про них детальніше.

Медичні меблі: види і призначення

Сьогодні різноманітність медичних меблів дає можливість обрати їх за призначенням, функціями, будь-якого дизайну, потреб закладу. Сучасний гарнітур має естетичний вигляд, зручний та безпечний у експлуатації, гарантує довготривале користування.

Різновиди медичних меблів

 1. Медичне крісло – широкого вжитку, гінекологічне, стоматологічне, масажне, усі види даних крісел відповідають сучасним вимогам медицини згідно свого призначення.
 2. Медичні столи – лікарські столи, якими користується лікар протягом робочого дня; для нарад – переважно для керівників закладу, або ж надання гарного екстер’єру приміщенню; масажний – для різного роду масажних процедур; операційний – для проведення лікарем операцій тощо.
 3. Шафа – виготовляється з зносостійких матеріалів, оскільки має певні навантаження: зберігання історії хвороб пацієнта, зберігання ліків та лікарського реманенту та іншого. Запропоновані шафи компанії «Інкос Лайн» усі замикаються, мають відповідні полички, шухляди та сейфи, для зручності та надійності у зберіганні певних речей.
 4. Медичне ліжко – найбільш затребуваний гарнітур у лікарні, оскільки допомагає у догляді за хворими різного характеру захворювань: лежачих, післяопераційних, реабілітаційних.  Найбільш затребуваними на сьогодні є функціональні ліжка, які мають можливість трансформуватись під потреби хворого (лежачи, сидячи). У нас є ліжка з механічним, електричним, гідравлічним та пневматичним механізмами. Також в наявності у нас є ліжка для реанімаційних відділень (з коліщатками, допоміжними засобами для термінової допомоги), акушерські, дитячі (має необхідний сертифікат якості, без якого не можливо експлуатувати дане ліжко).
 5. Тумби – бувають приліжкові для хворих, кабінетні та медичні для зберігання відповідних речей чи речовин.
 6. Стелажі, призначення яких зберігати медичні препарати будь-якого призначення. Вони повинні мати металеву конструкцію, для надійного та безпечного зберігання препаратів.
 7. Медичні візки –призначенні для транспортування хворого, їжі, медикаментів, приладів та інших речей.
 8. Медичні кушетки – переважно використовують для проведення огляду пацієнта, діагностики та лікування.
 9. Стільці є невід’ємним атрибутом будь-якого медичного закладу, оскільки мають багатофункціональне використання.

Інтернет- магазин медичних меблів

Шукаєте, де купити медичні меблі в Україні? Тоді вам точно потрібно звернутись до нас. У нас широкий вибір високоякісних, надійних меблів, що представлені різними провідними виробниками вітчизняних та закордонних компаній.

Для замовлення обраного товару, консультації отримання додаткової інформації від компанії ТОВ «Інкос Лайн», зверніться до кваліфікованих менеджерів компанії, які із задоволенням розкажуть про товар. Також проконсультують щодо вашого вибору, порадять, допоможуть оформити заявку на купівлю.

Ціни на меблі для медичного кабінету

Ми пропонуємо конкурентну ціну, яка задовільнить будь-якого покупця, працюємо прозоро, без посередників, маємо чимало схвальних відгуків від наших партнерів.

Пропонуємо купити якісні меблі для медичних установ у Києві, Львові, по всій Україні в нашому інтернет-магазині. Вартість залежить від виробника, матеріалу, обраної марки, кількості.  Залиште ваше звернення зручним для вас способом і наші консультанти дадуть чітку та вичерпну відповідь, допомогу у виборі та оформлені покупки.

Купити медичні меблі в Україні

У каталозі представлені вироби провідних виробників, які мають сертифікати якості, видані відповідними установами, що є важливим при виборі виробника. Купіть меблі тут, на сайті компанії Інкос Лайн.

Також ми пропонуємо гнучку систему знижок, постійні акції та гарні пропозиції. Ми гарантуємо плідну та вигідну співпрацю, незмінну бездоганну якість меблів для медичного кабінету, дбайливий професійний сервіс.

FAQ

Які види медичних меблів бувають?

Серед найбільш популярних є такі: ліжка (акушерське, реанімаційне, дитяче, палатне), кожне з яких несе своє призначення, мають відповідні додаткові оснащення, механізми, засоби захисту. Але будь-яке ліжко повинно відповідати своєму призначенню, мати відповідний сертифікат якості контролю.

Яке призначення мають меблі для медзакладів?

Такі меблі мають досить чітке, визначене призначення – сприяти зручному, комфортному перебуванні пацієнта у закладі, персоналу на робочому місці. Для цього проводимо постійний аналіз,  заповнюємо ринок України новим та необхідними медичним гарнітуром.

Де купити медичні меблі в Україні?

У спеціалізованих магазинах, інтернет-магазині компанії ТОВ «Інкос-Лайн». Ми, відповідаємо за  якість та гарантуємо безпечне їх використання. Усі контакти,  вказані на сайті і ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання, допоможемо обрати та оформити заявку на купівлю медичних меблів.

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

  Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.
  Відгуки