Столи операційні

Для ефективної роботи лікарів хірургічного відділення велике значення мають операційні столи. Сьогодні у медичному ринку України та світу представлені столи, які поєднанні функціональністю, практичністю, вдалим дизайном – усі ці моменти впливають зручність роботи медичних працівників для порятунку життя людини. Сучасний операційний стіл – це поєднання дизайну, багатьох функцій, доступної ціни. Усі ці моменти дають максимальну свободу медичним фахівцям, покращують ефективність їх роботи, створюють відчуття комфорту та затишку, що є важливим у проведені різного роду операцій чи процедур.

Застосування операційних столів

Операційний хірургічний стіл застосовують у таких напрямках медицини:

 • Операційні та хірургічні відділення;
 • Гінекології;
 • Нейрохірургії
 • Стоматології
 • Ортопедії та ін.

Функціональне призначення операційного столу та його будова стали визначальним фактором для досягнення високих показників при операційному втручанні. Використання певного призначення хірургічного стола дозволяє надати пацієнтові положення, що відповідає типу операції, виду хірургічним розрізам, вдало під’єднує підключення іншої апаратури до організму пацієнта.

Кожний напрямок медицини має операційні столи із своїми відповідними функціями.

Будова операційного столу

 1. Конструкція операційного столу зазвичай містить:
 2. Електричний чи гідравлічний привід для вибору необхідного кута нахилу, зміни положення тіла, коригування висоти столу;
 3. Рухливі елементи, які дозволяють пацієнту максимально зручно прийняти положення для проведення хірургічного втручання чи будь-яких інших медичних маніпуляцій. Також обладнані ортопедичними пристроями.
 4. Додаткові пристрої, щоб покращити комфорт у роботі медичного персоналу (полиці для апаратури, медикаментів, медичного матеріалу, підставки та упори для кінцівок, обмежувачі, фіксатори тощо).

Операційні столи сучасних виробників є багатофункціональними, мають додаткові елементи, які доукомплектовані, мають зміну стільницю. Комплектація може бути різною, але відповідати зручності хірургів та комфорту хворого.

 Види операційних столів

У медицині операційні столи поділяють за:

Типом приводу регулювання:

 • Механічний;
 • Електричний;
 • Електрогідравлічний;
 • Електромеханічний. 

Функціональністю:

 • Багатофункціональний – використовується в всіх дисциплінах без обмежень.
 • Вузькоспеціальний – ортопедичний, гінекологічний, стоматологічний, офтальмологічний, нейрохірургічний тощо.

За способом монтажу:

 • Мобільні – оснащені коліщатами, що мають великий кут повороту для високоефективної маневреності та прохідності.
 • Стаціонарні. Облаштовують в операційних кімнатах для проведення будь-яких операційних маніпуляцій.

 Пропусканням та утриманням рентгенівських променів:

 • Рентгенопрозорі – спеціально розроблені, суворо відповідають стандартам якості, довговічні. Володіють широким діапазоном рухів та великою площею, регуляторами вгору – вниз, бічним нахилом, тренделенбургом, можливістю повздовжнього переміщення, рентгенопроникаюча стільниця, бувають гідравлічні або з електричним приводом.
 • Оснащені конструкціями, які утримують випромінювання.

До вибору якісного товару потрібно підходити з усією відповідальністю. Усе медичне обладнання має відповідати стандартам, мати сертифікати якості контролю.

Операційні столи: головні вимоги

 Щодо операційного стола існує ряд вимог:

 • Багатофункціональність, конструкція має бути оснащена точним механізмом, щоб провести операційні заходи швидко, зручно та надійно.
 • Конструкція столу має мати можливість дооснащення додатковими механізмами.
 • Рентгенівські промені мають проходити через стіл без перешкод.
 • Матеріал, з якого виготовлено хірургічний стіл, повинен бути стійким до дії різного роду агресивних розчинів.
 • Зручність у користуванні (налаштовані механізми, справність, робота без будь-яких зайвих зусиль).

Як правильно обрати операційний стіл?

Обираючи будь-яку модель орієнтуйтесь на призначення. Для спеціалізованих відділень, клінік потрібно обирати відповідного напрямку стіл. Для універсальної лікарні, краще придбати багатофункціональну модель, яка буде служити для надання послуг різного характеру. Щоб визначитись із правильним вибором порадьтесь із спеціалістами компанії, дізнайтесь про представлені моделі, виробника, матеріал з якого виготовлена конструкція, чи наявні сертифікати та інші необхідні документи. Компанія Інкос Лайн пропонує купити хірургічні столи, які будуть служити довговічно та надійно.

Також, при купівлі операційного столу важливо врахувати такі аспекти:

 1. Розміри – мають бути відповідними до приміщення операційної.
 2. Джерело живлення має бути постійним або автономним.
 3. Навантаження відповідно до допустимого рівня.
 4. Зручне замовлення необхідних запчастин та їх заміни.
 5. Рентгенівська прозорість.
 6. Можливість суміщати з уже наявними аксесуарами.

Купити операційний стіл від виробника, що буде відповідати усім вимогам, можна нашій компанії, офіційного дилера відомих виробників медичного устаткування. Інкос Лайн є компанією-імпортером відомих закордонних фірм, доставляємо товар на свої склади, одразу від виробників.

Купити операційний стіл в Україні

Модельний ряд наших столів досить широкий, а ціни значно нижчі від конкурентів. Вартість операційного столу буде залежати від обраної моделі, функцій стола, матеріалу виготовлення, виробника тощо. Також на ціну впливають і додаткові пристрої, які наявні у обраній моделі. У будь-якому випадку, наші менеджери допоможуть купити операційні столи оптом, запропонувавши максимально вигідну пропозицію для Вас.

Купити операційні столи від відомих українських виробників та закордонних, можна у інтернет-магазині Інкос Лайн, не виходячи із офісу. У каталозі на сайті оберіть необхідний товар, замовлення можна зробити в телефонному режимі, написати лист на електронну пошту, а найкраще завітати за адресую нашого магазину.

Якщо у вас з’явились запитання, зв’яжіться із нами, щоб отримати відповідь, консультацію чи пораду. Ми працюємо для Вашого комфорту і зацікавлені у подальшій співпраці, тому ціна на операційні столи у нас є кращою, ніж у конкурентів, що дає можливість покупцю обрати відповідно до свого бюджету та потреб. У нас зручна форма оплати, яку ви обираєте самі: готівка, безготівковий, банківські реквізити магазину, банківською картою.

FAQ

Які головні вимоги до операційного столу?

Багатофункціональність, має бути можливість доустаткування додатковими приладами тощо. Рентгенопрозорість – використанні матеріали здатні пропускати проміння. Матеріал конструкції, який не  піддається руйнації під впливом агресивних речовин.

Які головні функції операційного столу?

Допомогти лікарям максимально якісно та швидко надати медичну допомогу. Для пацієнта створити комфортне перебування під час проведення будь-яких лікарняних маніпуляцій.

Де купити хірургічні столи в Україні?

Компанія Інкос Лайн – одна із провідних компаній, що виготовляють та імпортують медичне обладнання. Обираючи співпрацю із нами, ви отримаєте професійну консультацію фахівців з медичною освітою, знаннями асортименту та цінової політики.

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

  Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.
  Відгуки