Політика конфіденційності

Угода про конфіденційність розроблено відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регламентують правові відносини, пов’язані зі збором, обробкою, зберіганням персональних даних, а також правом громадян на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.

 

Ця угода укладається між товариством з обмеженою відповідальністю «ІНКОС ЛАЙН» в особі директора Тимощук Кирило Петрович – компанією, що надає доступ і послуги сайту, і «» – приватною особою, яка відвідує сторінки сайту або використовує хоча б один із сервісів, що надаються в межах сайту. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, надані адміністрацією сайту майданчики для отримання інформації.

 

  1. ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1.1. Використання Сайту не вимагає реєстрації та/або авторизації та безпосереднього надання персональних даних, які можуть ідентифікувати Вас. 

1.2. При використанні Сайту ми можемо здійснювати автоматичний збір інформації, пов’язаної із використанням Вами Сайту.

1.3 Ми можемо збирати, зберігати та використовувати такі типи Ваших персональних даних:

  • інформацію про Ваш комп’ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера та операційну систему;
  • інформацію про Ваші відвідування та використання цього Сайту, включаючи джерело рефералів, тривалість відвідування, перегляд сторінок та маршрути навігації на Сайті;
  • інформацію, яка генерується під час використання нашого Сайту, у тому числі коли, як часто та за яких обставин Ви його використовуєте;

1.4. У випадку коли Ви відвідуєте Сайт встановлюється з’єднання, здійснюється доступ до даних на Сайті й створюється log-файл. Він може містити:

– дату і час доступу до Сайту;

– IP-адресу, з якої здійснювався доступ до Сайту;

– дані або ім’я файлу, до якого Ви звернулися на Сайті;

– кількість часу, проведеного на Сайті;

– назву і версію веб-браузера, Вашої операційної системи;

– назву веб-сайту,  з якого Ви перейшли на Сайт.

Ця інформація використовується для покращення продуктивності роботи Сайту, з міркувань безпеки, для забезпечення стабільності роботи Сайту, а також для захисту Сайту від можливих зовнішніх атак. Окрім цього, ми можемо здійснювати статистичний аналіз цих даних. Дані, що зберігаються у log-файлі не дають можливості нам ідентифікувати Вашу особу. Дані у log-файлі використовуються лише для мети вказаної у цій Політиці й не передаються третім сторонам.

1.5. Ми збираємо лише ті персональні дані, які свідомо та добровільно надані Вами, як суб’єктом персональних даних в цілях використання сервісів Сайту, що відповідно до вимог чинного законодавства України є згодою суб’єкта персональних даних на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої в цій Політиці мети їх обробки.

1.6. Ми гарантуємо, що не будемо продавати або здавати в оренду особисті дані Користувача третім сторонам, крім випадків коли розкриття Ваших персональних даних необхідне для виконання вимог чинного законодавства України.

 

  1. ВАШІ ПРАВА

 

2.1 Ви можете надати нам вказівку надавати вам будь-яку персональну інформацію про вас, яку ми маємо.

2.2 Ми лишаємо за собою відмовити в наданні інформації за вашим запитом, в межах чинного законодавства.

2.3. Ви маєте право надати нам вказівку не обробляти вашу персональну інформацію в маркетингових цілях.

2.4. На практиці, ви, зазвичай, або завчасно погоджуєтесь з тим, щоб ви використовували вашу персональну інформацію в маркетингових цілях, або ми надамо вам можливість відмовитися від використання вашої інформації в маркетингових цілях.

 

  1. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

3.1. Обробка і зберігання наданих персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів Сайту. Надані персональні дані обробляються і можуть зберігатись в Базі персональних даних чи окремій таблиці Бази даних  Сайту.

 

  1. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

 

4.1. Ми використовуємо загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення, але ми не гарантуємо абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза межами нашого регулювання.

4.2. Ми забезпечуємо застосування всіх відповідних зобов’язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації та даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

2.3. Ми маємо право поширювати персональні дані без Вашої згоди у випадку визначеному чинним законодавством України, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

 

  1. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

5.1 Ця інформація була ретельно підготовлена, але представлена в загальних рисах, і її слід розглядати тільки у якості загального керівництва. Ця інформація не може служити підставою для розгляду конкретних ситуацій, і ви не повинні діяти, або утримуватися від здійснення дій на основі інформації, що міститься в цьому документі, без отримання конкретної професійної консультації. Будь ласка, зв’яжіться з товариство з обмеженою відповідальністю «ІНКОС ЛАЙН» в особі директора Тимощук Кирило Петрович “Інкос Лайн” для обговорення цих питань в контексті ваших конкретних обставин. ТОВ “Інкос Лайн”, його партнери, співробітники та агенти не беруть на себе і не несуть ніякої відповідальності або зобов’язань по відшкодуванню збитків, що виникли в результаті будь-яких дій, які були або не будуть вжиті будь-ким, хто поклався на таку інформацію, або за будь-яке рішення, прийняте на її основі.

 

5.2 Матеріали сайту призначені для загального керівництва з питань, що становлять інтерес, і послуг, що надаються ТОВ “Інкос Лайн”. Матеріали сайту не є і не повинні розглядатися у якості професійної консультації. За консультаціями з будь-яких конкретних питань звертайтеся до менеджерів ТОВ “Інкос Лайн”.

 

5.3 Під час підготовки матеріалів та подальшого обслуговування Сайту було докладено всіх зусиль для забезпечення актуальності й точності інформації. Проте закон і правила постійно змінюються і можуть виникати ненавмисні помилки, тому ця інформація може бути неактуальною або неточною. “Інкос Лайн” не дає ніяких заяв або гарантій (зокрема відповідальності перед третіми особами), явних або таких, що маються на увазі, стосовно точності, надійності чи повноти інформації, опублікованої на цьому Сайті.

 

  1. Сторонні веб-сайти

 

6.1. Наш веб-сайт містить гіперпосилання на, та деталі про веб-сайти сторонніх компаній та осіб. Ми не маємо інструментів керування, та не несемо відповідальності за політику конфіденційності й практики сторонніх осіб та компаній в цій галузі.