Кисневі концентратори

З появою пандемії COVID-19 велику увагу приділяють виробництву та продажу кисневих концентраторів, призначення яких -це  отримання кисню з повітря,  забезпечення ефективного лікування, допомога у відновленні життєдіяльності людського організму. Апарат добуває кисень з навколишнього середовища і через спеціальну маску чи носову канюлю подає до організму людини, чим забезпечує її здоров’я  потрібною кількістю.

Кисневі концентратори використовуються і для здорових людей, оскільки через забрудненість повітря, кисень до організму поступає в недостатній кількості. З метою профілактики, лікарі часто призначають сеанси терапії, рекомендують вживати кисневі коктейлі, які виготовляють завдяки апаратам коктейлерам.

Види кисневих концентраторів

Спеціалісти поділяють концентратори кисню в залежності від:

Локалізації застосування

  1. Портативні кисневі концентратори– легко переносити, використовуються, як у медичних закладах так і в домашніх умовах.
  2. Стаціонарні кисневі концентратори - ці пристрої є професійного призначення та застосовуються у лікарнях.

Рівня продуктивності

  1. Літрові -трилітрові – переважно використовуються в профілактичних цілях, легкі у транспортуванні та зберіганні.
  2. Кисневі концентратори на 5 літрів – використовуються для лікування хвороб хронічного характеру, не потребують частого використання.
  3. Кисневі концентратори на 10 літрів – призначені для лікування важкохворих пацієнтів, що мають потребу у постійному диханні киснем.
  4. Також концентратори кисню відрізняються між собою рівнем шуму, розмірами, концентрацією добутого кисню.

Купити кисневий концентратор в Україні можна у інтернет-магазині медичного обладнання компанії ТОВ «Інкос Лайн». У нас представлені апарати відомих іноземних виробників, вони мають чималий досвід у виробництві та необхідні сертифікати якості контролю.

Функції кисневих концентраторів

Кисневі концентратори мають важливі особливості:

  • Насичують людський організм чистим киснем;
  • Моделі портативного типу є досить зручні та невеликі за розміром, мають два акумулятори.
  • Допомагають в лікуванні та реабілітації хворих, з кисневою недостатністю, дихальним захворюванням.
  • Різновиди представлених моделей на ринку, які виробляють кисень від 1 до 20 літрів.

Також широко застосовуються для лікування і профілактики дітей, дорослих, хворих у стаціонарах, будинках для людей похилого віку, санаторіях, профілакторіях, салонах краси тощо.

Кисневі концентратори від виробника

Купити кисневий концентратор у Києві, чи іншому місті України можна в інтернет-магазині ТОВ «Інкос Лайн»  оформивши  заявку-замовлення. Усі менеджери компанії є фахівцями своєї справи, завжди швидко допоможуть у виборі, оформлені покупки та доставки у ваше місто.

Важливо, щоб пристрій був надійного та перевіреного виробника. Із приходом COVID-19, багато виробників спрямували свої потужності на виробництво кисневих концентраторів. Вибір сьогодні великий: від пристроїв домашнього вжитку до потужних установок, що здатні працювати цілодобово.

Переваги використання концентраторів кисню:

  • Покращені параметри вибухонебезпечності.
  • Управління приладом дозволяє визначати та контролювати якість кисню.
  • Простий у користуванні, не потребує спеціальної підготовки.
  • Низька затратність, оскільки кисень добувається з навколишнього середовища.

Як працює кисневий концентратор?

Таке питання виникає у всіх хто бажає купити необхідну установку. Працює він за принципом віконного кондиціонера: забирає повітря – перетворює на кисень – доставляє його до організму  пацієнта через спеціальну маску або носову канюлю.

Симптоми нестачі кисню, коли використовують кисневий концентратор:

  • Задишка
  • Прискорене дихання та серцебиття
  • Кашель, хрипи
  • Сильна пітливість
  • Зміна кольору шкіри
  • Нечітка свідомість

Принцип роботи. У всіх представлених нами моделях є молекулярне сито з кульок цеоліту, зібраних в колонки, щоб проходило через них повітря, яке нагнітається компресором атмосфери. Підвищений тиск призводить до захоплення цеолітами молекул азоту і інших домішок з повітря.  Весь цей молекулярно-ситовий процес виробляє чистий кисень з високим вмістом концентрації.

Важливо пам’ятати, що усі процедури потрібно проводити з дозволу лікаря, згідно його приписів та рекомендацій. Дотримуватись дози суворо назначеної лікарем, щоб не нашкодити  своєму   здоров’ю. Також час та тривалість терапії визначає лікар, в залежності від стану хворого.

Концентратор кисню: як правильно обрати прилад?

Чи не найголовніше питання, яке виникає при купівлі приладу. Користуючись досвідом та проаналізувавши дослідження вчених -  для домашніх умов потрібно купувати апарат, який видобуває кисень до 10 літрів на хвилину. Усі апарати, які виготовляють більше – відносимо до професійних, вони працюють цілодобово, мають можливість підключити декілька пацієнтів одразу.

Практично усі моделі нового покоління обладнанні кнопками тривоги та індикатором батареї, це дозволяє вчасно відреагувати на закінчення сеансу чи низького заряду батареї. Це досить вагомий аспект у виборі, тому радимо звернути увагу, щоб зручніше було користуватись обраною моделлю.

Зверніть увагу на гарантійні зобов’язання. Як правило, гарантія становить один рік, а термін користування приладом до 10 років, інколи і більше, залежить від правильного уживання.

Для домашнього вжитку купити концентратори кисню за кращою ціною можна у магазинах медичної техніки або у інтернет-магазині ТОВ «Інкос Лайн».

При купівлі потрібно врахувати такі характеристики:

  1. Швидкість – це темп потоку з якою кисень потрапляє в організм людини від апарату. Визначити необхідну швидкість для вас допоможе лікар, який назначає даний сеанс.
  2. Портативність. При потребі невисокої швидкості, можна обрати апарат від 2 до 5 кг вагою, вони досить легкі і зручні у транспортуванні та використанні, мають невеликі габарити. Більш потужні та громіздкі, не використовуються у домашніх умовах, лишень у закладах, де є потреба у цілодобовому їх використанні.
  3. Концентрація – це вміст чистого кисню, який доставляється в організм пацієнта. Потужні концентратори дають високу концентрацію, портативні - меншу. Після призначення лікаря, приступайте до вибору необхідного апарату.
  4. Шум. Рівень шуму залежить від конструкції, компонувань та рівня потужності приладу. Портативні переважно тихі при роботі і створюють менше шуму на відміну від професійних, тобто потужних концентраторів.

Вирішили придбати одну із моделей -  врахуйте зазначені рекомендації, порадьтесь із представниками виробника, кваліфікованими консультантами магазину. Обов’язково дослухайтесь до призначення лікаря, це найважливіший момент у виборі та купівлі приладу.

 

Експлуатація кисневих концентраторів

Важливо пам’ятати правила експлуатації пристроїв:

  1. У приміщенні не повинно бути джерел займання, обережно поводьтесь де є пічне чи газове опалення, з відкритим вогнем. Курити у кімнаті з пристроєм такого типу – заборонено.
  2. У приміщенні з температурою вище 35 о С не можна використовувати такий апарат. Тобто варто дотримуватись інструкцій виробника, задля уникнення небажаних та неприємних ситуацій.
  3. Для ефективної роботи концентратора має бути багато вільного простору, для безперешкодного потрапляння повітря у прилад.
  4. Включати пристрій потрібно після його вимкнення не раніше, як за 180 сек. Вмикати та вимикати пристрій  рекомендуємо не часто, так як це скорочує термін його служби.
  5. Перед початком терапії, не можна вживати алкоголь, седативні препарати, оскільки це може призвести до негативних наслідків, але при важкому похмільному стані рекомендують скористатись такою терапією, щоб прискорити виведення токсичних речовин.
  6. За інструкцією, потрібно регулярно доглядати за зовнішнім фільтром та пристроєм в цілому.
  7. Користуватись концентратором потрібно разом із зволожувачем, щоб не подразнювати дихальні та слизові оболонки організму. Є також пристрої, конструкція яких уже має встановлені зволожувачі.
  8. Потрібно щоденно змінювати дистильовану воду. При користуванні не щоденному, потрібно промити колбу, просушити та зберігати її у герметично закритому пакуванні.
  9. Важливо, щоб кожний хворий користувався своєю маскою чи конюльою, дотримуючись правил особистої гігієни.
  10. Дотримуватись чіткого призначення лікарем: терміну, швидкості та дозування.

Варто звернути увагу і на наявність ручок або ж роликів, які полегшують транспортування. Обираючи будь-який із представлених у каталозі пристроїв, потрібно визначитись із ціллю його придбання. Якщо у  вас з’явились запитання, щодо вибору того чи іншого апарату, зателефонуйте до нас,  ми радо проконсультуємо вас по всіх питаннях.

 

Ціна на кисневі концентратори

Ринок України представлений широким виробом кисневих концентратів різних моделей, потужністі, матеріалами, габаритами та іншими показниками. Вартість буде залежати від обраної моделі, виробника, комплектації та марки.

Компанія ТОВ «Інкос Лайн» у своєму інтернет-магазині пропонує вибір високоефективних приладів, які призначенні для професійних медичних установ та домашнього користування.

Переваги інтернет-магазину кисневих концентраторів ТОВ «Інкос-Лайн»

  • Широкий асортимент різних виробників, моделей тощо.
  • Ціни від виробника, працюємо без посередників.
  • Продаємо сертифікований товар, з відповідними дозвільними документами для торгівлі імпортними товарами на території України.
  • Фахівці допоможуть зробити вибір, дадуть постійну кваліфіковану підтримку.
  • За бажанням клієнта, спеціаліст налаштує та проведе необхідний інструктаж щодо користування.
  • У нас можливі знижки та акції, розраховані на постійних та нових клієнтів.
  • Гарантійні зобов’язання виробника на усі представлені у магазині моделі.
  • Маємо високу ділову репутацію та схвальні відгуки клієнтів.
  • Здійснюємо доставку по Києву та Україні.

Досить часто, в якості економії клієнти вдаються до покупки уже вживаних приладів. Ми ж  рекомендуємо придбати лише новий пристій належної якості,  оскільки вживані потребують заміни масок, канюлі та інших деталей, відповідно і додаткових фінансових затрат.

 

Купити кисневий концентратор в Україні

Придбати лікувальний кисневий концентратор сьогодні можна у спеціалізованих медичних магазинах, на сайтах виробників та інтернет-магазинах. Асортимент різноманітний, від дешевих до найдорожчих, різної моделі та комплектації, вітчизняних та закордонних виробників.

Компанія ТОВ «Інкос Лайн» представляє широкий асортимент, який задовільнить найвибагливішого споживача. У нас конкурентні ціни, кваліфіковане обслуговування, доставка по всій території України.

Також наявні:

  1. Пилові та антисептичні фільтри
  2. Маски для інгаляцій
  3. Нібулайзери
  4. Носові канюлі

Усі вимоги, щодо користування та експлуатації апаратом та іншим медичний обладнанням, прописані в інструкції, її потрібно суворо дотримуватись, щоб не зашкодити здоров’ю та заощадити на обслуговуванні і ремонті.

Гарантуємо якість, безпечність наших приладів від відомих брендів.

 

FAQ

Як поділяють кисневі концентратори за призначенням

Портативні – невеликої потужності, малогабаритні, призначені для домашнього користування.

Стаціонарні – громіздкі, сильної потужності,  використовуються у лікарнях, клініках тощо.

Які функції виконує прилад?

Добуває кисень з навколишнього середовища та доставляє його до організму людини через маску чи канюлі.

Де купити концентратори кисню в Україні?

У спеціалізованих медичних магазинах, безпосередньо у виробника та  на сайті компанії ТОВ «Інкос Лайн».

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

    Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.
    Відгуки