АПАРАТ ШВЛ LYRA X1 для Дядьковицької лікарні з центром паліативної допомоги

Наприкінці грудня ТОВ “Інкос Лайн” поставили та запустили для «Дядьковицька лікарня з центром паліативної допомоги» Дядьковицької сільської ради

Найефективніша та універсальна вентиляція від новонароджених до дорослих у лікарняних умовах
Компактний турбінний апарат штучної вентиляції легенів з багатофункціональністю, охоплює неінвазивну та інвазивну вентиляцію та підходить для лікування більшості типів пацієнтів. LYRA x1 є універсальним у будь-якій лікарні та транспортуванні. Комплексні режими вентиляції, включаючи APRV, PRVC, NIV, доступні для всіх ваших потреб і для всіх типів пацієнтів від новонароджених (додатково) до дорослих.

Розбірний сенсорний дисплей високої роздільної здатності робить LYRA x1, встановлену на візку, вашим вибором для застосування у відділенні інтенсивної терапії, а також високопродуктивним апаратом штучної вентиляції легень у лікарні та транспортуванні.

Інноваційна концепція розбирання випускного клапана забезпечує більшу легкість та ефективність процесу стерилізації. Як ваш універсальний помічник, LYRA x1 налаштована на O2-терапію, інструмент P-V, золотий стандарт титрування легенів тощо.

Переходьте за посиланням та обирайте один з найкращих ШВЛ сьогодення:

https://medical.inklgroup.com/product/856/

За більш детальною інформацією та характеристиками звертайтесь до наших менеджерів за телефонами: +38 (093) – 871-67-68; +38 (066) – 333-35-68.

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

    Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.