КНП Кагарлицької міської ради “Центр первинної медико-санітарної допомоги” придбали Портативну систему УЗД

ЦПМСД Кагарлицької міської ради придбали портативну систему УЗД. Після перших днів використання лікар дуже задоволена, пацієнтам не доводиться ходити в приватні клініки, а отримувати якісні дослідження на якісному апарату.

Портативна кольорова ультразвукова доплерівська система – це високошвидкісна платформа обробки сигналу з багатоядерним процесором, інтегрована в легкий і розумний корпус, що значно підвищує ефективність візуалізації. Завдяки чудовій якості зображення, потужним функціям, широкому вибору датчиків та портативному дизайну, орієнтованому на людину, кольорова ультразвукова система ноутбука може задовольнити потреби додатків для сканування серця, судин, черевної порожнини, гінекології, поверхневих, нервово-м’язових та малих органів. Застосування ультразвуку може бути розширене до таких областей, як відділення інтенсивної терапії та реанімації, втручання, інтраопераційне та екстрене лікування, створюючи нові прориви у застосуванні ультразвуку.

Зацікавив товар? Напишіть запитання нашим фахівцям

    Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений(на) з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.